Styl nowojorski w aranżacji wnętrz – tanio i szykownie

W urządzaniu wnętrz mieszkań można napotkać na coraz większą pomysłowość oraz na różnorodność, która jeszcze jakiś czas temu w ogóle nie była obecna w naszym życiu oraz w naszych mieszkaniach. Dzisiaj jednak okazuje się, że wzorowanie się na największych światowej sławy miastach może dać naprawdę imponujące efekty oraz ciekawie zaaranżowane wnętrze, w którym będzie przyjemnie mieszkać i którego urządzenie nie będzie nas kosztowało miliony.

Jak wygląda styl nowojorski?

To styl zdecydowanie nowoczesny, nieco zawadiacki, łączący w sobie elementy glamour, a więc stylowości, elegancji, ale również klasyki z domieszczą nonszalancji. Mieszkania aranżowane w ten sposób są jednocześnie eleganckie, jasne, ale również pełne energii i pozytywnego nastawienia, nastrajają optymistycznie.

Jakie są jego charakterystyczne elementy?

Jednym z najciekawszych elementów, które szczególnie jesienna porą przypadają miłośnikom książek, są ławy zamiast parapetów w wykuszach okien, idealnie nadające się na czytanie ulubionych lektury w towarzystwie aromatycznej kawy. Aby osiągnąć odpowiedni efekt, można zestawić ze sobą tanie meble z nieco droższymi. Warto również zrezygnować ze ścian dzielących kuchnię oraz pokój – dzięki temu jedno i drugie pomieszczenie nabiera więcej przestrzeni. Bardzo ważne są również detale, które będą nadawały ostatecznego smaku oraz klimatu- w tej roli najlepiej sprawdzą się stare pamiątki, na przykład gramofon czy adapter, jakieś osobiste bibeloty, pamiątkowe zdjęcia.

2 myśli “Styl nowojorski w aranżacji wnętrz – tanio i szykownie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *